Gümüş Tek Taş Yüzük Modelleri

Gümüş Tektaş Yüzük

Tüm kadınların hayali sevdiklerinden tek taş bir yüzük ile izdivaç etme önerisi almaktır. En güzel anların armağanı olan tek taş yüzükler son zamanlarda altın yanında gümüş seçenekleri ile de çokça seçenek edilmektedir. Hem tarz hem de ücret uygunluğu olarak gümüş tek taş yüzükler her kesimden kendisine alıcı bulmaktadır. Son senelerde nerede ise altın kadar seçenek edilen gümüş, aksesuar ve takı alanında atağa kalmıştır. Bilhassa de gümüş tek taş yüzükler en fazla seçenek edilen ürünler olmuştur. Altın seçeneklerinden ayırt edilemeyen gümüş tek taş yüzükler her keseye ve her zevke uygun olabilmektedir

Gümüş Tektaş Yüzük Modelleri

Maddiyattan çok içsel ehemmiyet taşıyabilmektedir. Bunların başını tektaş yüzükler çekmektedir. Tektaş yüzükler ilişkilerdeki ciddiyetin simgesidir diyebiliriz. Daha izah edici olmak gerekirse aitin ciddileşme adımında sevgiliye verilir. Beştaş yüzükler ise oldukça gösterişli takılardır. Her bir taşının manası vardır. Genelde aşk, sadakat, huzur, mutluluk ve bereketi temsil ederler. Beş sıralı tektaş yüzük iki manası birleştirerek sizlere iki manası tek bir yüzükte sunuyor. Severek kullanabileceğiniz ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz hoş bir aksesuardır.

Dikkat edilmesi şart olan bir nokta ise gümüş tektaş yüzüklere yapılması şart olan bakımdır. Devamlı parmakta olmasından dolayı giderek yıpranıp kararma yapabilir. Bu gibi vaziyetlerde isterseniz değişik metotlar ile hanede yada bir kuyumcuda bakımını yaptırabilirsiniz.