Gümüş Bileklik

Gümüş bileklikler, gümüş yüzük veya kolyeler kadar tercih edilmesede gümüş bilekliklerde kadınların çok kullandığı ve çok dikkatini çektiği modeller arasındadır. Gümüş bileklik denince akla gelen ilk isim olan su yolu gümüş bilekliklerdir. Su yolu gümüş bileklik modelleri sizler için anlatıyoruz.

Su yolu bileklikler hem şık hem gösterişli taşlı gümüş bilekliklerindendir. Yıllardır her kadının hayallerini yada bileklerini süsleyen gümüş bileklikler hem eskimeyen modeller arasındadır hemde herzamanki gibi trend modeller arasındadır.

Asansör bileklikler ise bileğe takma ve boy açısından daha kullanışlı olduğu için su yolu gümüş bilekliklere rakip olabilecek diğer gümüş bileklikler arasındadır. Gümüş bilekliklerin altın bilekliklere göre daha fazla takip edilmesinin nedenleri ise altın bilekliklerin oldukça pahalı olmasıdır. Hemde gümüş bilekliklerden çok aşırı fazla bir farkıda yoktur. Bunun nedeni ile gümüş bileklik modelleri altına göre daha çok tercih edilen modeller arasında olmuştur. İstediğiniz gümüş bileklikleri, gümüş yüzükleri, gümüş kolyeleri sitemizden bulabilir inceleyebilir ve takip edebilirsiniz.